středa 6. června 2012

Recenze

Na webu Tubera.cz, mezi goregrind pakárnama, vyšla i krátká recenze na náš 7" split Paregorik / Ataraxy / Napalmed / Wormhead. Autorovi díky!

http://www.tubera.cz/paregorik-ataraxy-napalmed-wormhead-4-way-split-7inch-ep-n301

Je libo hluk? Hluk na sedmi palcích? Považte, celých sedm palců hluku! Sedm palců hluku od čtyř hlukotvůrců, čti: [hluchobijců]. Předem říkám: ano!
Neustálá diskuze nad tématy jako "lze noise považovat za hudbu?" či "dá se mezi noisovými tvůrci rozlišovat na lepší a horší?" či "má to vůbec nějakou hodnotu?" se nehodlám vůbec pozastavovat a vysvětlit mi svůj postoj můžete v diskuzi pod článkem. Nicméně svůj názor sestavájící ze třech kladných odpovědí na výše uvedené otázky nezměním.
Pseudointelektuální trauma z paregorického pera rozkmitá blány reprobeden hrubozrnným straight-to-the-point harshvalem, jehož výsledkem je holej kaust na zemi. Kvalitní vysemenění mnohodecibelových bičíkovců hned na úvod. V těsném závěsu zavěšení Ataraxy ve svých čtyřech stěnách uhnětli svědomitou porci minimalizmu servírovaného s cuvertem stylizovaným jistou dávkou obskurnosti a jiného než obvyklého diy-aroma. Vřelé doporučení. Naval med mi protentokrát přinesli zákusků o drobné množství méně, vlastně ze všech nejméně, a proto číslíčka níže. Číslíčka však nejsou nijak nízká - to jen dnešní tác je přeplněný dobrotami až po okraj. Dost však bylo deminutiv. Červí hlava vynořila svou šíji z nory až v samém závěru a dobře tomu tak, jelikož víc těchto červů na světě a snad i zapřísáhlí odpůrci hluku by si cestičku našli. Líbivé. Za celek díky do Mostu.

Paregorik 7/10

Ataraxy 7/10

Napalmed 6/10

Wormhead 9/10

Turboturbanoise

Interpret: Paregorik; Ataraxy; Napalmed; Wormhead

Název titulu: 4-way split 7inch EP

Datum vydání: 2012

Vydavatel: (kooperace mezi:) Meziprostor; Napalmed; Vomit Bucket Productions; Puzzle Records; Underground Pollution Records; Rauha Turva; NHDIYSTREC

Hrací doba: tradičních sedmipalcových 12 minut celkem

Počet skladeb: 4 (1/1/1/1)

Země původu: Německo; Česká republika

Web: http://www.discogs.com/Paregorik-Ataraxy-Napalmed-Wormhead-Paregorik-Ataraxy-Napalmed-Wormhead/release/3362957

Paregorik / Ataraxy / Napalmed / Wormhead - 4-way split 7inch EP

Žádné komentáře:

Okomentovat