středa 13. září 2017

středa 20/9/2017 - Ostrava, Fiducia - Hluková mystéria VIII.
První z řady seancí, která by ráda neortodoxně, to je s případnými přesahy, mapovala hlukovou scénu. Už tak nabitý večer uzavře společný set některých zúčastněných.

Sklo - zaručený zvuk, zaručený bzuk, zaručený hluk. Ve svém dvacátém roce existence produkuje Sklo noise laděný do free jazzova, případně až poněkud specifického, neklid probouzejícího ambientu.

Plej Granda Surprizo - spolupráce Jana Klamma (Ruinu, Fuck It duet, No Pavarotti, Mooncup Accident) a Romana Krzycha (Bulanz Orgabar, Undo, I R, Žužu). Jedna z mnoha akvizic kolektivu KLaNGundKRaCH.

Paregorik - Pardubický frekvenční vyhlazovač stavící neprostupné hlukové zdi na pomezí harsh noise / power electronics s analogovými smyčkami a distortovaným vazbením. Jeden člověk, jeden hluk.

Samčo brat dážďoviek - enfant terrible slovenské hudební scény. Nezdolný chrlič nekonečné produkce se zálibou v recesi a ironických komentářích bizarních projevů slovenské církve, nacionalismu a kultury vůbec. Mj. člen skupiny Pentagramček.

Naše ano - formace, jejíž pravý název zní Radostné přitakání naší vědomé přítomnosti v chaosu. Anebo jen Zvěrokvark. Ti kluci si hrají, a někdy, když se jim to pozdává, tak to vygradují. Dvě sága a analogový syntezátor.Žádné komentáře:

Okomentovat