neděle 17. dubna 2016

!!!ZRUŠENO!!! pátek 29.4.2016 - Pardubice - ZK Sokol

Koncert je zrušen. Zase.

V době, kdy městy pochodují nenávistníci, kteří se neštítí dělat věci, ze kterých běhá mráz po zádech, napadají slovně i fyzicky lidi, kteří nemají tu 'správnou' barvu kůže nebo nemluví tím 'správným' jazykem, jsou napadána dětská centra, evangelické diákonie a další místa, kde se neshromažďují ti 'správní' lidé a města 'zdobí' hákové kříže, je vyhrožováno fyzickým útokem i smrtí lidem, kteří nemají stejný a 'správný' názor, jako štvaví nenávistnící - v této době jsou i rušeny koncerty, které mají jediné poselství a tím je SOLIDARITA - koncerty, kde jde o víc, než o to se opít, kde jde o myšlenku a vůli pomoci těm, kteří pomáhají utíkajícím z područí DAEŠe za životem bez válek a strachu. Tímto děkuji Policii České republiky za podporování a šíření strachu, překrucování a v neposlední řadě i za zastrašování ve jménu "klidného večera". Zatímco Ortel a podobné nenávistné kapely mohou volně šířit svoji propagandu v klubech podporovaných samotnými městy, koncert na podporu Iniciativy Hlavák je již podruhé zrušen, právě díky intervenci PČR, která použila stejný postup jak předtím v Hradci - zastrašení majitele objektu.

Je zbytečné psát, že je to ostuda, takovéto jednání PČR a navazujících orgánů je běžná praxe s čímž se však nehodláme smířit a nebereme tuto skutečnost jako bariéru mezi aktivitami pomáhajícími těm, kteří dělají něco pro pomoc lidem v nouzi.

Současná situace v ČR je přímým a jasným vítězstvím DAEŠe ve smyslu šíření strachu, který se zde velmi dobře uchytil. 
Terorismus hlavně znamená šíření strachu, samotný teror je u nás však uplatňován anti-islámskými nenávistníky a "vlastenci" všech možných bizarních názorových paskvilů. Místo, aby nás těšila představa, jak teroristé skřípou zubama nad tím, jak lidé před teroristy prchající nachází zázemí a podporu v jiných zemích a mohou tak žít plnohodnotné životy beze strachu, je dáván prostor nenávistníkům, "vlastencům a slušným čechům", kteří fungují jako prodloužená ruka teroristů a roznáší strach a nenávist všude kolem sebe.

Není mi líto, že jsme přišli o koncert, je mi líto, že jsme přišli o možnost se vyjádřit. Zároveň ani nelituji toho, že jsme se rozhodli koncert hostit a rozhodně se já, ani ostatní, nenecháme zastrašit nebo znechutit k dalším aktivitám pro pomoc potřebným.Benefit na iniciativu HLAVÁK

Start ve 20hod

Vstup:
Do 20hod - 100,-
Po 20hod - 130,-

Spousty jídla, pití, čtiva + benefiční distro s diy výrobky


LÁJE
Nová Jihlavská smečka s holčičím řevem, ve který se vám předvedou i členové z Rapsod, Disbeatless či Kolona. Něco mezi Kabátama a Black Sabbath říznuté atmosférou lesního bloudění.

POTMĚ
Slam rapový projekt se sociálně kritickými texty.

LOCURA
Šílená grind punková smršť stojící na základech východočeské party EDAE, která hrnula rychlé, krátké a nasrané vály pěknou řadu let.

STOLEN LIVES
Pořádná porce trashcoru. Vše věrné heslu play fast od dont. Za desku ,,Budoucnost sviní" dokonce nominace na výroční cenu města Vysoké Mýto v kategorii "Za hudbu, hudební dílo, významnou hudební interpretaci" :)

KOMPLEX VINY
Hardcore punkový veterání z Poděbrad, co snad létě vytlačí novej asfalt.

Benefit na iniciativu Hlavák:
přečíst si o ní můžete třeba zde http://1url.cz/qtMZO


Žádné komentáře:

Okomentovat