čtvrtek 28. prosince 2017

2.2.2018 - Praha, Underdogs - Jessica 93 / Lionel Dixit / STOPLIDEM / USÉ
Pátek 2.2. zasvětímě post punkovým zaklínačkám, industriálním beatům, mysliveckému giallu, extrovertním sólistům a třináctým komnatám.

Podruhé se v Praze představí JESSICA 93. Sólový projekt Geoffroy Laporteho, pařížského zakuklence, který na svých nahrávkách vzývá Bohy osmdesátkového postpunku, shoegaze a industriálu. Při poslechu jeho poslední nahrávky "Guilty Species" (vyšlo na Teenage Menopause) se člověk těžko rozhoduje jeslti zrovna poslouchá Godflesh, Bauhaus, Christian Death nebo staré Swans.

Kompletní katalog Jessica 93 si projeďte tady: https://jessica93.bandcamp.com/

Jako předkapela se představí pardubičtí LIONEL DIXIT, kteří letos (anebo loni, teď záleží jestli si tohle čteš teď anebo v roce 2018) vydali debutní nahrávku Zvukem +++. Ta zachycuje skutečnou povahu tohoto dua, které se zdatně pohybuje po ostří gialla worshipu, noisu, free jazzu anebo breakcoru.


STOPLIDEM je pak retrospektivní projekt Martina z Lionel Dixit, v rámci kterého šmátrá v pokladnici svých starých beatů. 

Sólový projekt USÉ, který celý večer vykopne, potěší všechny úchyly, kteří občas sní o perverzní kombinaci České Sody a XIU XIU puštěné po zpátku.


Vstup bude zhruba 200 Kč


Žádné komentáře:

Okomentovat